Výroba

“Výrobou PE fólií a vriec sa zaoberáme od samého začiatku, teda od roku 1992. Vtedy sme sa špecializovali na spracovanie primárnej suroviny. So spustením recyklácie v roku 2005 sme výrazne rozšírili našu ponuku a dnes spracovávame 1.A triedu ako aj regranulát.“

Výkonný riaditeľ Ján Krčula

VÝROBA FÓLIÍ

V súčasnosti disponujeme 6 extrúdermi na vyfukovanie fólie, zariadením na prevíjanie fólie a viacerými zariadeniami na výrobu vriec ako aj inými doplnkovými zariadeniami. Naše pomerne široké vybavenie nám umožňuje vyrábať fólie rôznych druhov a rozmerov a flexibilne odpovedať na požiadavky zákazníkov. Fólie a vrecia vyrábame na mieru podľa Vašich požiadaviek, z rôznych druhov materiálu, v rôznych farebných prevedeniach a do šírky až 6.000 mm.

Všetky naše fólie a vrecia je možné upravovať zafarbením, antistatickou úpravou, klznou alebo zdrsnenou úpravou, UV stabilizáciou, mikro-perforáciou a jednostrannou jednofarebnou nekonečnou potlačou.

25 Rokov
skúseností
13 Profesionálnych
strojov
30 Spokojných
zamestnancov
5000 Ton
regranulátov
ročne
4000 Ton
folií
ročne

Čo robíme

Recyklácia

Našou primárnou aktivitou je zber, separácia a následné zhodnocovanie odpadovej PE fólie, čoho výsledkom sú kvalitné regranuláty vhodné na ďalšie spracovanie. Využívame moderné technológie a dlhoročné skúsenosti nášho odborného tímu, vďaka čomu patríme medzi špičku v tejto oblasti na Slovensku.

Distribúcia

Naše výrobky pravidelne dodávame do viacerých krajín v rámci EÚ, pričom zabezpečujeme kompletnú dodávku tovaru priamo k odberateľom.Našou dlhodobou snahou je vyrábať kvalitne a zodpovedne a byť spoľahlivým a stabilným partnerom na domácom ale i Európskom trhu.

Kontakt

Ak máte záujem o spoluprácu s nami prípadne ak máte nejaké otázky alebo pripomienky ohľadom našej ponuky, neváhajte využiť náš kontaktný formulár. Náš tím Vám odpovie hneď ako to bude možné.

Zvončín 107
919 01 Zvončín
Slovensko

+421 0911 227 270

Kontaktný formulár

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií