Recyklácia

“Recykláciou odpadovej PE fólie sa zaoberáme od roku 2005, kedy sme sa rozhodli urobiť krok vpred a svojim dielom prispieť k zlepšeniu nášho životného prostredia. “

Výkonný riaditeľ Ján Krčula

RECYKLÁCIA

Odpadovú fóliu, ktorú nám dodávajú naši obchodní partneri prevažne zo Slovenska, dodatočne ručne triedime a odstraňujeme neželaný obsah, ako napr. papier alebo iné druhy fólie či plastu. Až starostlivo pretriedená a očistená fólia následne vstupuje do procesu recyklácie, aby sme dosiahli čo najvyššiu kvalitu a čistotu nášho základného produktu - regranulátu.

V súčasnosti sú všetky naše regranuláty vyrábané na prvotriednej recyklačnej linke EREMA PC 1512 TVE eco-SAVE. S cieľom udržať krok s dobou a poskytovať našim partnerom kvalitné výrobky našu technológiu neustále rozširujeme a vylepšujeme. Práve vďaka tomu dokážeme ročne zrecyklovať a zhodnotiť viac ako 5 000 ton odpadovej fólie, ktorá by inak skončila na skládkach.

25 Rokov
skúseností
13 Profesionálnych
strojov
30 Spokojných
zamestnancov
5000 Ton
regranulátov
ročne
4000 Ton
folií
ročne

Čo robíme

Výroba

Špecializujeme sa na výrobu PE fólií a výrobkov z recyklovaného materiálu, avšak spracovávame aj primárnu surovinu. Disponujeme širokým strojným vybavením na výrobu fólií s nepretržitou prevádzkou, čo nám umožňuje flexibilne reagovať na požiadavky našich zákazníkov.

Distribúcia

Naše výrobky pravidelne dodávame do viacerých krajín v rámci EÚ, pričom zabezpečujeme kompletnú dodávku tovaru priamo k odberateľom.Našou dlhodobou snahou je vyrábať kvalitne a zodpovedne a byť spoľahlivým a stabilným partnerom na domácom ale i Európskom trhu.

Kontakt

Ak máte záujem o spoluprácu s nami prípadne ak máte nejaké otázky alebo pripomienky ohľadom našej ponuky, neváhajte využiť náš kontaktný formulár. Náš tím Vám odpovie hneď ako to bude možné.

Zvončín 107
919 01 Zvončín
Slovensko

+421 0911 227 270

Kontaktný formulár

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií