Re-Plast Logo

Spoločnosť Ján Krčula RE-PLAST vznikla v roku 1992 v Košolnej, okres Trnava. Už od samého začiatku sme sa špecializovali na spracovanie PE fólií a výrobu vriec, sprvu len z primárnej suroviny, neskôr aj z recyklovaného materiálu.

Postupom času sme našu činnosť rozšírili a to nie len v rámci výroby fólií a vriec, kde sme zvýšili našu produkciu vďaka novým technológiám, ale v roku 2005 sme sa pustili aj do recyklácie odpadových PE fólií ako z vlastnej produkcie tak aj od iných dodávateľov. Z dôvodu rozširovania výroby bola potrebná aj zmena priestorov a preto sme sa v tom istom roku presťahovali do Zvončína, okres Trnava, kde sídlime dodnes.

Vďaka nášmu zodpovednému prístupu, odborným vedomostiam a dlhodobým skúsenostiam v obore, dodávame našim partnerom kvalitné produkty vyrobené na mieru, ktoré nájdu uplatnenie v rôznych odvetviach. Svedčia o tom aj dlhodobé vzťahy s našimi partnermi ako doma tak aj v zahraničí, najmä v Nemecku, Rakúsku, Holandsku či Francúzsku, a i. Našim cieľom je aj do budúcna vyrábať kvalitne a zodpovedne a byť pre našich zákazníkov stabilným a spoľahlivým partnerom.

25 Rokov
skúseností
13 Profesionálnych
strojov
30 Spokojných
zamestnancov
5000 Ton
regranulátov
ročne
4000 Ton
folií
ročne

Čo robíme

recycling

Recyklácia

Čítať viac
manufacture

Výroba

Čítať viac