Re-Plast Logo

Spoločnosť Ján Krčula RE-PLAST vznikla v roku 1992 v Košolnej, okres Trnava. Už od samého začiatku sme sa špecializovali na spracovanie PE fólií a výrobu vriec, sprvu len z primárnej suroviny, neskôr aj z recyklovaného materiálu.

Postupom času sme našu činnosť rozšírili a to nie len v rámci výroby fólií a vriec, kde sme zvýšili našu produkciu vďaka novým technológiám, ale v roku 2005 sme sa pustili aj do recyklácie odpadových PE fólií ako z vlastnej produkcie tak aj od iných dodávateľov. Z dôvodu rozširovania výroby bola potrebná aj zmena priestorov a preto sme sa v tom istom roku presťahovali do Zvončína, okres Trnava, kde sídlime dodnes.

Vďaka nášmu zodpovednému prístupu, odborným vedomostiam a dlhodobým skúsenostiam v obore, dodávame našim partnerom kvalitné produkty vyrobené na mieru, ktoré nájdu uplatnenie v rôznych odvetviach. Svedčia o tom aj dlhodobé vzťahy s našimi partnermi ako doma tak aj v zahraničí, najmä v Nemecku, Rakúsku, Holandsku či Francúzsku, a i. Našim cieľom je aj do budúcna vyrábať kvalitne a zodpovedne a byť pre našich zákazníkov stabilným a spoľahlivým partnerom.

25 Rokov
skúseností
13 Profesionálnych
strojov
30 Spokojných
zamestnancov
5000 Ton
regranulátov
ročne
4000 Ton
folií
ročne

Čo robíme

recycling

Recyklácia

Čítať viac
manufacture

Výroba

Čítať viac
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií