Distribúcia

“Spoločnosť RE-PLAST Slovensko s.r.o. vykonáva obchodnú činnosť a zabezpečuje kompletnú distribúciu našich výrobkov na Slovensku a v zahraničí. “

Výkonný riaditeľ Ján Krčula

DISTRIBÚCIA

Naše výrobky sú štandardne uložené na europaletách podľa požiadaviek zákazníkov – voľne alebo v kartónoch a sú dôkladne zabalené, tak, aby bola zabezpečená bezproblémová a bezpečná preprava priamo k Vám. Prepravu zabezpečujeme v rámci celej EÚ a to buď vlastným vozidlom v prípade menších množstiev alebo externou kamiónovou dopravou v prípade väčších dodávok. V prípade záujmu a po dohode je možné aj vyzdvihnutie tovaru u nás.

25 Rokov
skúseností
13 Profesionálnych
strojov
30 Spokojných
zamestnancov
5000 Ton
regranulátov
ročne
4000 Ton
folií
ročne

Čo robíme

Recyklácia

Našou primárnou aktivitou je zber, separácia a následné zhodnocovanie odpadovej PE fólie, čoho výsledkom sú kvalitné regranuláty vhodné na ďalšie spracovanie. Využívame moderné technológie a dlhoročné skúsenosti nášho odborného tímu, vďaka čomu patríme medzi špičku v tejto oblasti na Slovensku.

Výroba

Špecializujeme sa na výrobu PE fólií a výrobkov z recyklovaného materiálu, avšak spracovávame aj primárnu surovinu. Disponujeme širokým strojným vybavením na výrobu fólií s nepretržitou prevádzkou, čo nám umožňuje flexibilne reagovať na požiadavky našich zákazníkov.

Kontakt

Ak máte záujem o spoluprácu s nami prípadne ak máte nejaké otázky alebo pripomienky ohľadom našej ponuky, neváhajte využiť náš kontaktný formulár. Náš tím Vám odpovie hneď ako to bude možné.

Zvončín 107
919 01 Zvončín
Slovensko

+421 0911 227 270

Kontaktný formulár

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií